Severin Nilsson

722641

SEVERIN NILSON (1846-1918): Gård vid å, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 85x120 cm

Konst, Äldre måleri

Severin Nilsson

Budhistorik (21 bud)
5530672
6 400
5526239
6 200
5530671
6 200
5526239
6 000
5530670
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.