Juhani Palmu litografi

722640

JUHANI PALMU (född 1944) Byväg, signerad, litografi, E.A., 41x56 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juhani Palmu litografi

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5510166
80
5510027
75
5510025
50

Slutpris EUR:
80
835 SEK, 94 USD
Utropspris EUR:
200