Staffan Östlund

722638

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, signerad Staffan och daterad 60, olja på duk, ca 139x200 cm

Rum 2

Staffan Östlund

Budhistorik (25 bud)
5532840
2 800
5532838
2 600
5532836
2 400
5532835
5532834

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.