Isbit skål designad av Tapio Wirkkala

722636

TAPIO WIRKKALA, skål, "Isbit" signerad Tapio Wirkkala 3847, slipat, klart glas, längd 23 cm.

Kant skador

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
5525659
190
5525657
180
5525653
170
5525651
150
5525647
130

Slutpris EUR:
190
1 983 SEK, 223 USD
Utropspris EUR:
250