Tre guldglaserade fat designad av Toini Muona

722635

TOINI MUONA, fat 3 st, signerad TM, Arabia, 1960-tal, keramik, guldglasyr, diameter 15-19,7cm

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5526199
200
5526195
170
5526194
140
5526185
90
5521594
50

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR:
250