Ljusstakar

722621

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1901, fotplattor med konturerad form, reliefddekor av akantusblad, konturerade fotplattor, fyllda, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, mindre märken och dekorskador.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljusstakar

Budhistorik (10 bud)
5555555
1 600
5555551
5555539
1 400
5555536
1 300
5555515

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.