Louis Poulsen utelampor ett par

722616

LOUIS POULSEN, utelampor, 1 par, "Toldbod 290", 1900-tal, grålackerad metall, längd ca 45, Ø ca 31 cm

Bruksslitage, märken, repor, smuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 2

Budhistorik (4 bud)

5521939
5520800
550
5515603
500
5513613

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.