Erik Buck, bar, Danmark 1970-tal

722593

ERIK BUCK, bar, Dyrlund 1970-tal, Danmark, fanerad med jakaranda, skiva av svart linoleum, flaskställ, infälld ishink, lådor med draghandtag av stål och svart läder, höjd 118, 178 x 50 cm

Ändringar/tillägg
citesintyg i kundtjänst

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 7

Budhistorik (8 bud)
5562258
6 000
5561754
5 800
5549220
5 600
5548383
5 400
5542395
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.