Harald Notini Böhlmarks, bordslampa

722585

HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, Stockholm 1940-tal, fot och skärm i metall och vitlackerad metall, innerskärm i vitt glas, höjd 52 cm

visst slitage

Belysning, Bordslampor, Design

Kundcenter

Budhistorik (12 bud)
5562542
3 400
5562575
3 200
5562542
5562563
2 800
5562542
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.