Raphael Schwartz etsning

722579

RAPHAEL SCHWARTS (1884-c.1934): Sittande modell, signerad, 8/10, etsning, ca 22x29 cm

Fläckar

Fack 41

Raphael Schwartz etsning

Budhistorik (3 bud)

5521268
500
5522875
450
5521268

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.