Malin Bergström litografi

722572

MALIN BERGSTRÖM (samtida): "Twenty sides to one story", osignerad, 1/50, färglitografi, ca 49x39 cm

Konst, Grafik, Nutida

Malin Bergström litografi

Budhistorik (8 bud)
5522240
600
5522002
550
5522239
550
5522002
500
5522238
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.