Vägglampa

722567

VÄGGLAMPA, troligen Italien, förgylld och försilvrad metall, mått ca 65x50x26 xm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Vägglampor

Vägglampa

Budhistorik (6 bud)
5521986
5521715
950
5520676
5518603
750
5516020

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.