Soffa

722566

SOFFA, 1900-tal, chesterfieldmodell, brunt konstläder, på hjultrissor, längd 185, sitthöjd ca 38 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 22

Soffa

Budhistorik (23 bud)
5523268
5523107
2 800
5522970
2 600
5522890
2 400
5521979

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.