Byrå senbarock

722553

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, 3 lådor, fanerad med bl.a. ek, beslag i mässing, målad skiva, höjd ca 76, 103x57 cm

Renoverad, kompletterad med bl.a. senare ben, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå senbarock

Budhistorik (21 bud)
5523776
1 900
5523802
1 800
5523776
5523664
1 400
5523664
1 300

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.