Fåtölj och fotpall

722548

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets mitt, klädd i Josef Franks "Anakreon", sitthöjd ca 38 cm

Slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Fåtölj och fotpall

Budhistorik (34 bud)
5532988
5532985
3 800
5532975
3 600
5532972
3 400
5532974
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.