Skrivbordsuppsats

722540

SKRIVBORDSUPPSATS, 6 dlr, 1900-talets första älft, slipad kristall, bläckhornets höjd 18 cm

Nagg

Glas, Övrigt glas, Diverse

Skrivbordsuppsats

Budhistorik

2020-01-15 kl 16:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.