SERVIETTER 1800-tal

722533

SERVETTER, 7+3+1 st, 1800-talets andra hälft, linnedamast, broderade monogram, delvis under krona, riklig dekor, ca 90x77, 91x78 respektive 75x75 cm

PROVENIENS: Stopalo

Diverse, Mattor/Textilier, Stopalo

SERVIETTER 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5520227
2020-01-14 13:32:39
600

2020-01-19 kl 14:14
Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.