Bergboms golvlampor G-01

722527

BERGBOMS, ett par, golvlampor, modell G-01, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, märkt undertill i godset, höjd med skärm ca 132 cm

Visas 25-28/11 på Magasin 5 samt 29-30/11 i Moodgallerian.

Bruksslitage. En något anlupen.

Belysning, Golvlampor, Black Friday

Rum 16

Bergboms golvlampor G-01

Budhistorik (10 bud)
5524418
5524416
5522833
650
5519469
600
5519468
550

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.