Folke Öström oljemålning

722520

FOLKE ÖSTRÖM (1892-1974): Stockholmsmotiv med Riddarholmen, signerad och daterad Öström 36, olja på duk, 59x72 cm

Fack 33

Folke Öström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5514023
450
5513968
5513106
5512636

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.