Ellis Wallin oljemålning

722516

ELLIS WALLIN (1888-1972): Självporträtt, signerad och daterad Ellis Wallin -36, olja på duk, ca 65x54 cm

Krackeleringar

Tavelvagn 2

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5521375
450
5514029
5510152
5509965

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.