Michael Qvarsebo oljemålning

722513

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Figur med djur, signerad och daterad M. Qvarsebo 1985, olja på pannå, ca 35x27 cm

Fack 8

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5521971
450
5518949
5518719
5510720

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.