Paraplyglas 1800-tal

722511

PARAPLYGLAS, 22 st., klar glasmassa, 1800-talets mitt/andra hälft, fot med knapp, höjd ca 10-13 cm

Smärre slitage, två med fotringsnagg

Glas, Servisglas

Paraplyglas 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5523733
500
5523717
450
5523704
5510220
5509992

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.