Snedklaffssekretär funkis

722510

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, ca 1930-tal, funkis, furu, välvda handtag, höjd ca 84,5, 58x33,5 cm

Slitage, avslag, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Snedklaffssekretär funkis

Budhistorik (2 bud)

5523550
5511752

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.