Fickur

722509

FICKUR, 1900-talets första hälft, häst roulette, märkt Champagne Millé & co Färger tar Priset, diameter 50 mm

Slitage, Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Fickur

Fickur

Budhistorik (15 bud)
5523308
5522456
950
5519124
900
5518227
850
5517503

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.