Jean-Jacques RENÉ

722504

JEAN JACQUES RENÉ (1943), Segelbåt, olja på duk, signerad René, CA33X28 CM

Rum 6

Jean-Jacques RENÉ

Budhistorik

2020-01-26 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.