Byrå 1700-tal rokoko

722502

BYRÅ med uppsats, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, faner i bl a ek och alm med bl a rutmönster, uppsats med 3 dörrluckor samt 4 lådor, beslag i gulmetall, höjd ca 94,5, 99x57 cm, nyckel medföljer

Slitage, ett ben med mindre fanerbortfall, renoverad, kompletterad, 3 lås saknas, senare beslag, en lös nyckelskylt

Ändringar/tillägg
Nyckel samt nyckelskylt medföljer, finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå 1700-tal rokoko

Budhistorik (27 bud)
5523922
4 400
5523876
4 200
5523748
5523746
3 200
5523745

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.