Färglotografi

722495

FÄRGLITOGRAFI, komposition, signerad 33/260, 61x54

Tavelvagn 2

Färglotografi

Budhistorik (14 bud)
5563440
900
5563473
850
5563440
5563459
750
5563440
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.