Lyfa vägglampor 1 par

722489

LYFA, vägglampor, 1 par, "Rialto", 1900-tal, lackerat stål, längd 32, höjd 24 cm

Light up the dark

Färgbortfall, slitage

Belysning, Vägglampor, Tema

Rum 7, Hylla 8

Lyfa vägglampor 1 par

Budhistorik (11 bud)
5586294
5586290
5586292
5586290
700
5586288
650

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.