Ostrongafflar i silver

722488

OSTRONGAFFLAR (6) i silver, 1800-talets slut, stämplade Minerva, Paris, handtagen i silver, längd ca 14 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver

Ostrongafflar i silver

Budhistorik (17 bud)
5523679
2 400
5523674
5523647
5523640
1 900
5523638
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.