Byrå senbarock

722487

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, med uppsats, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, svärtad profilerad kant, höjd ca 98, 101x60 cm, nyckel (till uppsats) finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, senare lås o beslag, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå senbarock

Budhistorik (11 bud)
5523091
5522924
5521394
1 400
5520729
5519575
950

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.