Skulptur Ängel

722480

SKULPTUR i form av ängel, vitfärgad komposit, osignerad, höjd ca 49, längd ca 68 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Diverse, Hem

Hylla 6

Skulptur Ängel

Budhistorik (6 bud)
5536785
550
5537167
500
5536785
450
5533740
5533507

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.