Böhlmarks vägglampa

722478

BÖHLMARKS, vägglampa för utomhusbruk, 1920/30-tal, lackerat stål, numrerad 42034, längd från vägg 36, höjd 30 cm

Light up the dark

Korrosion

Belysning, Vägglampor, Tema

Rum 7

Böhlmarks vägglampa

Budhistorik (5 bud)
5586556
5586554
5584637
5579574
850
5579572
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.