Tekannor

722477

TEKANNOR, 3 st, lergods, Kina, senr 1900-tal, längd 13-21 cm.

En pip med nagg, ett lock med mindre nagg invändigt.

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Tekannor

Budhistorik (1 bud)

5533561
2020-01-19 03:17:02

2020-01-24 kl 10:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.