Golvlampa

722472

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, stomme i mässing, 2 ljuspunkter, höjd 140 cm

Light up the dark

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor, Tema

Rum 20

Golvlampa

Budhistorik (7 bud)
5583479
650
5578869
600
5578869
500
5580765
450
5578869

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.