Kuriosaparti gratulationskort

722460

KURIOSA, ca 100 dlr, gratulationskort från 1930/40-tal, mestadels inför 40-årsdagen, bröllopsdagen, lysningsdagen m.m. kuvert som passar de flesta, största mått ca 26x20 cm

Ovisst antal, ej genomgångna, smärre slitage

Diverse, Hem, Böcker/Kartor, Diverse

Kuriosaparti gratulationskort

Budhistorik

2020-01-20 kl 21:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.