Ottomar Hörl Wagners Dog Russ

722459

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Wagner's Dog Russ" skulptur i form av Newfoundlandshund, bronserad plast, signerad Hörl, graverad signatur, höjd ca 82 cm

Slitage vid undersida

Konst, Skulpturer

Hylla 6

Ottomar Hörl Wagners Dog Russ

Budhistorik (2 bud)

5540220
5539546

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.