Borens vägglampor 1 par

722458

BORÉNS, vägglampor, 1 par, 1900-talets mitt, ledade, mässing samt lackerade i grått, modellnummer 8532, längd ca 36 cm

Light up the dark

Slitage

Belysning, Vägglampor, Tema

Rum 7, Hylla 8

Borens vägglampor 1 par

Budhistorik (16 bud)
5584936
1 600
5582985
5584935
5582985
1 300
5583962

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.