Soffbord

722457

SOFFBORD, 1960-tal, fanerad i teak, höjd ca 50, diameter 107 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Soffbord

Budhistorik (25 bud)
5530757
4 600
5530755
4 400
5530744
4 200
5530742
5530740
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.