Pall Uno & Östen Kristiansson Luxus

722451

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, pall, Luxus, Vittsjö Möbelfabrik, 1960-tal, stomme i massiv palisander, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 35. diameter 46 cm, Citesintyg medföljer

Mindre slitage, Citesintyg medföljer

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
5522719
5521335
2 800
5512055
2 600
5521098
2 600
5512055

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.