Leonard Digris Komposition

722450

LEONARD DIGRIS (f 1921): Komposition, olja på duk, signerad, ca 76x88 cm

Tavelvagn 3

Leonard Digris Komposition

Budhistorik (7 bud)
5561900
2 400
5557298
5561898
5557298
5556451

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.