Ottomar Hörl Hästhuvud

722448

OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Horse Head" skulptur i form av hästhuvud, svartfärgad plast, signerad Hörl vid nackparti, graverad signatur, numrerad 100/100, höjd ca 65, längd ca 67 cm

Obetydligt slitage

Konst, Skulpturer

Hylla 6

Ottomar Hörl Hästhuvud

Budhistorik (13 bud)
5524521
5524513
2 800
5523551
2 600
5523549
5521118
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.