Erik Tryggelin, Motiv från Vadstena

722443

ERIK TRYGGELIN (1878-1952), Motiv från Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin 4/4 1946, olja på pannå, 13,5x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Budhistorik (7 bud)
5564333
1 600
5564328
5564322
1 400
5564320
1 300
5548393

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.