Bordslampa

722442

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, mässingsplåt, vitlackerad insida, topplatta i glas, diameter 40 cm, höjd ca 40 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordslampa

Budhistorik (11 bud)
5562228
750
5562217
700
5562225
700
5562217
650
5562224
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.