Vjeteslav Kliuchnikov Oljemålning

722440

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fågel på gren, signerad och daterad V. Kliuchnikov, 2011, olja på duk, ca 24x16 cm

Fack 35

Budhistorik (19 bud)
5512580
5524025
1 400
5512580
1 300
5524022
5512580

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.