Salvador Dali

722438

SALVADOR DALI (1904-1989): Figurativ komposition, sannolikt ur "La Conquete de Cosmos", signerad och numrerad LXIX / LXXV, torrnål med litografi, 60x45 cm.

Äkthetsintyg a tergo.

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali

Budhistorik (11 bud)
5522607
5524176
3 800
5522607
3 600
5524163
3 400
5522607
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.