Danka Jaworska oljemålning

722427

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad samt a tergo Danka Jaworska, 1991, olja på duk, ca 136x109 cm

Oramad, mindre färgbortfall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Danka Jaworska oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5539398
4 200
5539223
5538295
2 400
5538103
5537558

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.