Bestick silver modell Olga

722422

BESTICK, 55 dlr, silver, modell Olga, GAB, ca 1960-tal, olika årsstämplar, bestående av: 11 bordsgafflar, 11 bordsskedar, 12 bordsknivar, 10 dessertknivar, 11 dessertgafflar, vikt exkl. knivar med stålblad ca 1244 g;

Silver

Bestick silver modell Olga

Budhistorik (7 bud)
5511174
6 000
5521502
5 800
5511174
5 600
5519011
5 400
5511174
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.