Hörnskåp

722421

HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets slut, England, fanerad med idegran, höjd 180, 65x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Hörnskåp

Budhistorik (1 bud)

5532081
2020-01-18 17:33:45

2020-01-18 kl 18:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.