Sybord

722393

SYBORD, 1800-tal, sengustaviansk, fanerat i mahogny, låda i sargen, höjd 75, 55x35,5 cm

Repor, sprickor, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 18

Sybord

Budhistorik (18 bud)
5531077
1 300
5530611
5530276
5530610
5530276
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.