Fåtöljer 1-par

722388

FÅTÖLJER, 1-par, 1940-tal, karmar i bonad björk, stoppad klädsel, resårbotten, sitthöjd ca 45 cm

Slitage kring karmar, textil med slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1-par

Budhistorik (5 bud)
5522731
1 800
5522032
1 700
5522032
5522433
5522032

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.